Raspust pun smeha, humanosti i uspomena za ceo život… Malo smo učili, puno smo se družili, pevali i igrali. I smeh i ljubav i suze za kraj…
Vršac, Baošići i Niš…
Puno dece i još više uzbuđenih roditelja, baka i deka koji su čekali povratak svojih voljenih, a još dugo, dugo će slušati o njihovim doživljajima.
Evo nekih poruka koje smo razmenili sa roditeljima dece koji su bili sa nama:
- Dragi roditelji, zahvaljujemo Vam se na ukazanom poverenju u brizi za Vašu decu sa kojom smo boravili i živeli zajedno deset dana u odmaralištu Gaj – Divljana – Crvenog krsta Niš. Deca su opravdala i Vaše i naše poverenje i očekivanja🤗😊 Sretno Vam u daljem odrastanju❤️
A mame odgovaraju:
- Neka Vaš primer delovanja u životu postane sastavni deo duše naše deca koja su imala tu čast zahvaljujući Vama, Crvenom krstu, volonterima, deci i uciteljici tu životnu šansu! Humane vrednosti su danas zapostavljene ali Vi dajete nadu nama roditeljima da ima Vas društvenih radnika koji delaju u skladu sa nečim što jeste bit jednog društva! Čast mi je da su naša deca bila sa Vama i imala privilegiju da vide jednu drugu stranu života! Neka oni budu bolji ljudi, humaniji i posvećeni davanju jer čovek koji ne ume da daje nikada ne može ni primiti istinsku sreću, ljubav i zavredeti za života! U to ime živeli i neka naša deca zajedno sa Vama budu primer nama roditeljima!⛑️
- Deca su oduševljena i puna utisaka!
- Ne prestaje da priča o doživljajima!















