Prošlog vikenda organizovali smo skupštinu naših volontera!
Dugo nismo imali skupštinu sa gostima iz grugih organizacija i baš smo im se obradovali!
Skupština naše terenske jedinice „Prim. dr Jovan Milanović“ je bila prilika da naši volonteri podnesu izveštaj Sekteratrijatu Crvenog krsta Pančevo i prikažu i gostima šta su radili u proteklih godinu dana. Takođe ono što je naveća vrednost ovakvih okupljanja je razmena iskustva i druženje između volontera naše i drugih organizacija Crvenog krsta koji su nam bili gosti, a to su bili volonteri Crvenog krsta Vršca, Palilule, Novog Sada, Zrenjanina, Starog Grada, Kovina i Voždovca.
Zahvaljujemo se svima i nadamo se da ćemo se videti i sledeće godine!
Deo atmosfere pogledajte na slikama na galeriji ispod.















